Avatar
Napisane przez Opublikowane 20 grudzień 2018

Witamy w Hypixel Studio

Avatar
SebxteR 20 grudzień 2018
Hypixel zaczynał swoją działalność jako twórca map do gry Minecraft. Spędzając mnóstwo czasu na tworzeniu i projektowaniu map, następnie udostępniając je w internecie, ulepszając przy tym swoje umiejętności, postanowił otworzyć swój pierwszy serwer.
 
Wraz z rozwojem serwera, zebraniu grupy programistów został podjęty cel, stworzyć projekt dla graczy, który każdemu pozwoli dobrze się bawić. Do tej pory na serwerach Hypixel grało ponad 14 milionów graczy, do tego zdobył on aż 4 rekordy Guinnesa.
 
Marzenia były coraz większe, od twórcy serwerów po studio gier, marzenie, które się właśnie spełnia i jest nim Hypixel Studio, a pierwszą stworzoną ich grą jest Hytale.
 
O Hytale można dowiedzieć się więcej na oficjalnej stronie gry, a jeśli jeszcze nie widziałeś prezentacji wideo, to musisz obowiązkowo sprawdzić ten film. Obszerny temat z odpowiedziami na najcześciej zadawane pytania znajdziesz tutaj: Hytale - FAQ
 
Cały projekt udało się sfinansować dzięki sukcesowi serwera Hypixel, twórcy jednak uznali, że lepszym rozwiązaniem jest inwestycja zewnętrzna. Tu pojawia się Riot Games (twórcy League of Legends), do tej firmy HS zwracali się o radę w 2016 roku. Dzięki temu dziś z przyjemnością można ogłosić, że inwestorem Hypixel Studio jest Riot Games. Są jeszcze inne osoby poza Riot ale o tym w innym wpisie.
To dzięki Mojangowi i Microsoftowi, którzy od samego początku dawali wsparcie dla twórców serwerów, pozwoliło to stworzyć rzeczy, z których są dumni. Serwer Hypixel dla Minecraft: Java Edition będzie nadal rozwijany przez wyznaczony do tego zespół.
 
Na koniec zespół hypixel dziękuje wszystkim tym, którzy wspierali ich w ciągu ostatnich 5 lat, budowniczych, programistów, twórców filmów itd.

 

Oceń artykuł
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)
Udostępnij