Fanarty z Hytale, część czwarta

Fanarty z Hytale, część czwarta

Czeka na nas kolejna porcja fanartów w tematyce Hytale. Twórcy wybrali część z nich, aby je nam dzisiaj pokazać. Co mają na ten temat do powiedzenia?

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój czas i energię na tworzenie rzeczy inspirowanych naszym projektem. Zależy nam na tym, aby Hytale było grą, która inspiruje i daje graczom możliwość wyrażania siebie, dlatego też niesamowicie jest widzieć tak wiele kreatywności ze strony społeczności, podczas gdy gra jest jeszcze w fazie rozwoju.

To tylko próbka wielu różnorodnych prac fanów, które społeczność Hytale tworzy każdego tygodnia – i jesteśmy za nie ogromnie wdzięczni! Upewnijcie się, że oznaczacie swoje prace #HytaleFanArt, abyśmy mogli je zobaczyć.

Chcielibyśmy również przypomnieć Wam, że co tydzień publikujemy nowy zrzut ekranu na naszym koncie na Twitterze!

Pluszowy gołąb – Lillith Griffin

Fanarty z Hytale, część czwarta

To nie byłby fan art z Hytale bez przynajmniej jednego gołębia z nożem! Nie mieliśmy pojęcia, że ta szczególna kombinacja niepozornego ptaka i broni do rzucania odbije się tak silnym echem wśród społeczności Hytale, ale bardzo się cieszymy, że tak się stało. Uważamy, że ten uroczy szydełkowy projekt autorstwa Lillith Griffin oddaje zarówno pulchną godność gołębia, jak i ostrą jak brzytwa gotowość do działania, którą reprezentuje jego wszechobecne ostrze.

Lillith Griffin mówi:

Próbowałem wcześniej rysować fan art z Hytale, ale nigdy nie byłem w tym zbyt dobra, co doprowadziło mnie do próby odwzorowania gołębia w moim własnym stylu: szydełku. Teraz, gdy jest już ukończony, jestem całkiem zadowolony z rezultatów i może kiedyś w przyszłości zrobię Mosshorna.

Skoro o tym mowa…

Mosshorn – DairyPanda

Fanarty z Hytale, część czwarta

Minęło zaledwie kilka miesięcy odkąd przedstawiliśmy światu Mosshorna, a już jesteśmy zachwyceni reakcją społeczności na to dziwne, wytrzymałe bydło. DairyPanda namalował tę uroczą scenę przedstawiającą spokojnego Mosshorna, który płynie do domu razem ze swoim kumplem: Kweebekiem.

DairyPanda mówi:

Zainspirowała mnie dynamika puszystej bestii Mosshorn i to, że może ona mieć swoją stronę, w której jest zagubiona na swój własny sposób. Czułem, że ciekawie byłoby zbadać wrażliwość tego stworzenia.

Ez3z – Mosshorn

Fanarty z Hytale, część czwarta

Najwyraźniej jest coś w tych małych, żółtych oczach i szerokim, szczerbatym uśmiechu, co przemawia do ludzi. Nam również spodobało się to wykonanie Ez3z, który uchwycił Mosshorna w jego naturalnym stanie: wpatrującego się w przestrzeń.

Ez3z mówi:

Uwielbiam wygląd Mosshorna, więc kiedy go zobaczyłem, musiałem narysować tego nowego przyjaciela

Mosshorn – RighteousPebble

Fanarty z Hytale, część czwarta

Ten żywy obraz autorstwa RighteousPebble ukazuje naszego przyjaciela w dramatycznym świetle, udaje mu się uchwycić zarówno potworność, jak i łagodność tej ryczącej bestii. Czy to krzyk czy ziewanie? Nie sposób powiedzieć. Czy to nie może być jedno i drugie?

RighteousPebble mówi:

Najbardziej żałuję, że przez ostatnie pięć miesięcy nie robiłem więcej fan artów związanych z Hytale. Kiedy robię coś związanego z Hytale, zawsze jestem w lepszym nastroju. Cały klimat tej gry jest taki fantastyczny i przyjemny. Ostatnio życie sprawiło, że nie jest mi łatwo, ale mam nadzieję, że w ciągu najbliższych kilku miesięcy uda mi się do tego wrócić. Społeczność Hytale robi wszystko, co w jej mocy, aby utrzymać hype na miłym, ciepłym poziomie i myślę, że jest to zdrowe i korzystne dla wszystkich. To powiedziawszy… Noxy, gdybyś chciał mi podsunąć czarnorynkową kopię Hytale Model Maker, oddałbym jedno z moich płuc i obie nerki z przyjemnością.

Feran w 3D i papierowy Kweebek

Fanarty z Hytale, część czwarta
Fanarty z Hytale, część czwarta

Zawsze ciekawie jest zobaczyć, jak postacie z Hytale ożywają poza kontekstem gry, a ten model młodego Ferana autorstwa Powerbyte7 ożywia tych mieszkańców pustyni w sposób, jakiego jeszcze nie widzieliśmy.

Papierowy Kweebec autorstwa Powerbyte7 jest równie imponującym, choć zupełnie innym dziełem – przenosi styl artystyczny Hytale bezpośrednio do świata rzeczywistego! Dostarczył nawet szablon PDF, jeśli chcielibyście zbudować taki model dla siebie.

Powerbyte7 mówi:

Uwielbiam tworzyć wszelkiego rodzaju kreacje 3D i eksperymentować. Możliwości Hytale w zakresie sztuki i moddingu są dla mnie wielką inspiracją. Biorąc pod uwagę, że wszystkie modele Hytale składają się z sześcianów, pomyślałem, że przerobię jedno z tych stworzeń na papierowy model. Wybrałem Kweebeca, ponieważ jego czysty wygląd pomaga w tworzeniu szablonu. Zajęło to trochę czasu, ale teraz siedzi szczęśliwie na moim biurku!

Model Ferana został wykonany w Blenderze. Chciałem wyrzeźbić stylizowaną postać z konceptu, a młody Feran wydał mi się fajnym wyzwaniem. Ogólnie jestem całkiem zadowolony z tych dwóch części, a przy okazji sporo się nauczyłem. W Hytale będzie sporo miejsca na eksperymenty, a ja nie mogę się doczekać, by je wypróbować!

Pluszowy Kweebek – Malicxel

Fanarty z Hytale, część czwarta

Byliśmy zdumieni tym profesjonalnie wyglądającym pluszakiem stworzonym przez Malicxel, której partner jest członkiem zespołu deweloperskiego Hytale. Proporcje i ekspresja są idealne, a teraz wszyscy chcemy mieć takiego samego.

Malicxel mówi:

Hytale znam już od kilku lat i nie bez powodu, ponieważ mój partner pracuje przy tym projekcie. Zakochałam się w tych uroczych Kweebekach, gdy tylko pokazał mi je po raz pierwszy. Takie urocze! Jak mogę je przytulić? Pluszaki!

Zaczęłam szyć w 2012 roku, żeby zrobić sobie kolejnego sześciennego pluszaka, bo wtedy jeszcze nie było takich na rynku i odkryłam w sobie pasję do szycia. Mimo, że dziś szyję mniej pluszaków niż kiedyś, cieszę się, że mogłam podarować mojemu partnerowi jego pierwszego pluszaka z Hytale.

Halloweenowy Kweebek – TheGuyYes

Fanarty z Hytale, część czwarta

Widzieliśmy kilka naprawdę zabawnych wariantów Kweebeka w ciągu ostatnich kilku miesięcy, a szczególnie podoba nam się ten czysty, pełen charakteru rysunek Halloweenowego Kweebeka autorstwa TheGuyYes.

TheGuyYes mówi:

Odkąd zobaczyłam Kweebeców w Hytale, wiedziałem, że będą moimi ulubionymi! (Chyba tylko na drugim miejscu po Feranach.) Postanowiłam połączyć jedną z moich ulubionych ras z jednym z moich ulubionych świąt i tak narodził się Halloweenowy Kweebek! Użyłem nawet jako odniesienia rzeźbioną dynię, która pojawiła się na karcie Hytale z okazji Halloween!

Impreza herbaciana Fen Stalkera – Arcanadragon

Fanarty z Hytale, część czwarta

Arcanadragon stworzył wiele super kreatywnych dzieł sztuki Hytale, ale szczególnie podoba nam się ten uroczy wyraz przyjaźni pomiędzy żabami i Fen Stalkerami!

Arcanadragon mówi:

„Jeden z postów na blogu Hytale ujawnił, że Fen Stalkerzy są przyjaźnie nastawieni do żab. To było takie urocze i wiedziałem, że muszę to uchwycić w mojej pracy! Uwielbiam te małe detale, które zespół Hytale dodaje, aby nadać swoim potworom tyle osobowości i nie mogę się doczekać, aż spotkam je w grze.”

Varyn i fontanna Gai – Saltimuffin

Fanarty z Hytale, część czwarta
Fanarty z Hytale, część czwarta

Te dwa dzieła Saltimuffina oddają istotę różnych aspektów świata Hytale. Bardzo podoba nam się imponująca postać Varyna, a atmosfera i dbałość o szczegóły w przypadku fontanny są idealne. Zestawienie jesiennych liści z płaczącym posągiem Gai jest cudownie ekspresyjne!

Saltimuffin mówi:

Zawsze marzyłem o kwadratowej grze fantasy. Trailer Hytale spadł znikąd i byłem pod ogromnym wrażeniem widząc jak moje marzenie się spełnia! Nie mogę się doczekać, aby odkryć świat Orbis.

Złoczyńcy z Hytale – Sal.Lines

Fanarty z Hytale, część czwarta

Ta fantastyczna praca autorstwa Sal.Lines sprawia wrażenie plakatu filmowego!

Sal.Lines mówi:

Ta praca jest zbiorem teorii społeczności Hytale na temat Crawlerów i ich związków z Outlanderami i Varynem.

Wspaniale jest widzieć, jak społeczność angażuje się w uniwersum Hytale i wyraża swoje własne teorie w tak kreatywny sposób. Chociaż na odpowiedzi trzeba będzie poczekać, aż gracze zaczną sami odkrywać Orbis, możemy powiedzieć, że obraz eterycznej mocy i ponurej hierarchii na tym obrazku jest dla nas bardzo przekonujący!

Kolos Outlander z LEGO – HappyLemur

Fanarty z Hytale, część czwarta

W przeszłości pokazywaliśmy już budowle z klocków LEGO autorstwa HappyLemura, a ten przykład jest szczególnie imponujący. Szczególnie podziwiamy to, jak HappyLemur zdołał uchwycić wiele drobnych szczegółów modelu z gry, w tym świecące oczy za maską i szorstkie materiały, z których wykonana jest brutalna broń i zbroja.

HappyLemur mówi:

Do stworzenia Outlander Colossus z LEGO zainspirował mnie jego groźny i przerażający wygląd. Staram się, aby moje budowle były jak najdokładniejsze w stosunku do prawdziwego modelu, używając części, do których mam dostęp.